Dažnai užduodami klausimai

Tai transportavimo metu apgadintos prekės, prekės pažeistomis pakuotėmis ar be pakuotės, prekės su defektacija ar nepilnos komplektacijos prekės. Tai gali būti tiek pilnai funkcionuojanti, tiek defektuota prekė.

B kategorijos reikšmė – tai baldai bei namų aksesuarai, kurie turi didesnių ar maženių kosmetinių pažeidimų – sugadinta pakuotė, įbrėžimų, įtrūkimų ar smulkių pažeidimų, kurie atsirado sandėliavimo, transportavimo ar pristatymo klientui metu. Visi baldai, sugrįžę į tiekėjo / gamintojo sandėlius, buvo patikrinti bei suskirstyti į kokybines kategorijas, todėl tai reiškia, jog jie yra pilnai atliekantys savo funkciją, tinkami tolimesniam naudojimui ir pardavinėjimui už gerokai žemesnę nei rinkos kainą.

Galime surasti praktiškai bet kokių kitų kategorijų prekes (buitinė technika, sodo technika, namų apyvoka, sporto prekės ir kita). Tačiau mažiausias perkamas kiekis būna sunkvežimis. Jei toks kiekis jums priimtinas ir ieškote kitų kategorijų prekių, susisiekite info@osvalda.lt, išsakykite savo pageidavimus ir surasime jums geriausius pasiūlymus tiesiai iš didžiausių Europos tinklų bei gamintojų.

Paletės pristatymas Lietuvoje, per DPD kurjerius, kainuoja 20 €. Dėl pilno sunkvežimio ar pristatymo į kitas šalis teirautis individualiai.

Taip, paletes galite atsiimti iš mūsų sandėlio Šiauliuose, Pramonės 23L-2, iš anksto susitarę telefonu +370 658 13 837 arba el. paštu info@osvalda.lt

Puiku! Susisiekite el. paštu sales@osvalda.lt ir pateikite savo pasiūlymą! Tikrai rasime visoms pusėms priimtną bendradarbiavimo variantą! Daugiau informacijos galite rasti čia

Norite sužinoti turimų palečių sąrašus? Susisiekite dabar! Susisiekite!
2024 © UAB Osvalda