Privatumo politika

Ši Slapukų politika taikoma slapukų rinkimui UAB „Osvalda“ (toliau – Osvalda) tinklalapyje www.osvalda.lt  (toliau - Svetainė). Įmonės kodas - 245195140, PVM mokėtojo kodas - LT451951416, Pramonės g. 23L-2, LT-78136, Šiauliai, Lietuva. Elektroninio pašto adresas – info@osvalda.lt.


Kas yra slapukai?

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kurią, jums joje apsilankius, Svetainė išsaugo jūsų kompiuteryje arba judriojo ryšio įrenginyje. Dėl jo Svetainė gali tam tikrą laiką „atsiminti“ jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų iš naujo įvedinėti kaskart lankantis Svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.


Kokių tipų slapukus renkame?


Būtini slapukai

Šie slapukai yra būtini, kad galėtumėte naršyti Svetainėje ir naudoti jos funkcijas, tokias kaip prieiga prie saugių Svetainės sričių. Be šių slapukų negalėtų būti jūsų pageidaujamos paslaugos, pavyzdžiui, pirkimo internetu.


Funkciniai slapukai

Šie slapukai leidžia Svetainei įsiminti jūsų parinktis, kad vėliau jums būtų patogiau ja naudotis. Osvalda naudoja funkcinius slapukus, kad galėtų atsiminti jūsų pasirinkimus, pvz., kalbų nustatymus, krepšelio pasirinkimus bei kitus internetinius nustatymus ir pateikti pasirinktas individualizuotas arba patobulintas funkcijas, kad kitą kartą, kai lankysitės Svetainėje, jums nereikėtų visos šios informacijos įvedinėti iš naujo. Osvalda taip pat gali skaityti jūsų naršyklės nustatymus, kad Svetainė būtų tinkamai pateikiama jūsų ekrane / įrenginyje. Jei ištrinsite funkcinius slapukus, jūsų pasirinktos nuostatos ar nustatymai nebus išsaugoti vėlesniam apsilankymui.


Statistiniai slapukai

Osvalda naudoja šiuos slapukus, kad surinktų informaciją apie tai, kaip lankytojai naudojasi mūsų Svetaine. Šie statistiniai duomenys suteikia mums informacijos apie tai, kaip dažnai lankomasi mūsų Svetainė, kuriuose mūsų Svetainės vietose lankytojai praleidžia daugiausiai laiko, kaip dažnai jie sąveikauja su puslapiu ar jo dalimi, tai leidžia mums sukurti patogesnę Svetainės struktūrą, navigaciją ir turinį. Osvalda gali pastebėti, jei jums kyla kokių nors klaidų ir nustatyti, kurias mūsų Svetainės dalis reikia koreguoti, jog ateityje būtų išvengta klaidų.


Kaip pašalinti slapukus?

Daugelis naršyklių yra nustatytos taip, jog automatiškai priimtų slapukus. Jei pasirinkote ištrinti slapukus, nepamirškite, kad bus pašalintos ir visos nustatytos parinktys. Be to, visiškai užblokavus slapukus, daugelis interneto svetainių (įskaitant ir mūsų Svetainę) gali neveikti tinkamai. Jeigu jums reikia išsamesnės informacijos apie slapukus, apsilankykite interneto svetainėje www.aboutcookies.org, kur rasite išsamią bei nepriklausomą informaciją apie tai, kaip išjungti slapukus per naršyklės nuostatas ir kaip pašalinti slapukus, kurie jau yra jūsų kompiuteryje. Kad pašalintumėte slapukus iš mobiliojo telefono, turėsite pasiskaityti telefono naudojimo instrukciją.


Galiojimas ir pakeitimai

Ši Slapukų politika galioja nuo 2020 m. gegužės 30 d. Jei pakeisime šią Slapukų politiką, paskelbsime jos atnaujintą versiją Svetainėje www.osvalda.lt Slapukų politikos pakeitimai ir (ar) papildymai įsigalioja po jų paskelbimo Svetainėje momento.

Naujienlaiškio taisyklės

Užsiprenumeravus www.osvalda.lt naujienlaiškį, jūsų el. paštas bus įtrauktas į mūsų prenumeratorių duomenų bazę. Tol, kol Jūsų el. paštas yra įtrauktas į šią duomenų baze, mes galėsime jums siųsti naujienlaiškius. Jūs visada galite atsisakyti prenumeratos ir pašalinti savo el. paštą iš šios duomenų bazės, paspausdami ant „atsisakyti prenumeratos“ nuorodos, kuri yra pateikiama naujienlaiškio apačioje arba parašius mums el. laišką į info@osvalda.lt. Siunčiant šiuos naujienlaiškius mes galimai naudosimės trečiųjų šalių (MailChimp) paslauga. Jei norėsite, jog jūsų asmens duomenys būtų pašalinti iš mūsų duomenų bazės (ar norėtumėte gauti visus mūsų turimus asmens duomenis, susijusius su jūsų paskyra iš mūsų duomenų bazės), prašome parašyti el. paštu į info@osvalda.lt. Jeigu manote, jog jūsų asmens duomenys buvo naudojami netinkamai, turite teisę kreiptis į valstybinę asmens duomenų inspekciją.

 

Iškilus klausimams kreipkitės telefonu +370 658 13 837 ar el. paštu info@osvalda.lt

Norite sužinoti turimų palečių sąrašus? Susisiekite dabar! Susisiekite!
2024 © UAB Osvalda